Poznejte Netop

Naše řešení smazávají geografické hranice mezi lidmi a rozdíly mezi různými technologiemi. Naším cílem je poskytovat jednotné řešení pro zajištění okamžité vzájemné komunikace v rozsáhlých prostředích, bez ohledu na koncová zařízení umístěná kdekoliv na světě.

Fakta

Založeno: 1981
Centrála: Birkerød, Dánsko
CEO: Kent Madsen
Lokality: Dánsko, USA, Švýcarsko, Rumunsko
Partneři: Naši úspěšní partneři působí ve více než 105 zemích po celém světě

Netop je předním světovým poskytovatelem softwarových řešení, které propojují lidi s počítači a ostatními chytrými zařízeními prostřednictvím vzdálené správy, sdílení obrazovek a video komunikačních technologií. Miliony lidí spoléhá na řešení Netop, se kterými uskuteční až 100 milionů bleskových, vysoce zabezpečených a spolehlivých spojení každý den.

Tím, že Netop používá polovina Fortune 100 společností na světě, včetně vysoce zabezpečené vzdálené správy a online komunikačních řešení, pomáháme zajišťovat lepší podporu zákazníků, snižovat náklady a současně splňovat přísné bezpečnostní standardy.

Ve školském a výukovém sektoru propojuje software Netop více než 3 miliony učitelů a studentů, pomáhá školám a výukovým centrům zvýšit efektivitu výuky za pomoci nástrojů, které samotné použití moderních technologií výrazně zjednodušují.

Kdo používá Netop